Yhteystiedot

Yhteystiedot

Toimiston käynti- ja postiosoite:

Veritas Stadion (1. kerros)
Blomberginaukio 4
20720 Turku

S-posti: toimisto@fcinter.fi

Toimisto on toistaiseksi avoinna sopimuksen mukaan.

Osta otteluliput ja kausikortit Tiketistä

Osta fanituotteet verkkokaupasta

Veritas Stadionin yhteystiedot löytyvät täältä.

Laskutusosoitteet:

FC Inter Turku Oy (Y-tunnus 2215250-7)
Verkkolaskuosoite 003722152507
Välittäjän tunnus 003723327487 (välittäjä Apix Messaging Oy)

Sähköpostilaskut:
fcinterturku@skannaus.apix.fi

Paperiset laskut:
FC Inter Turku Oy, PL 1000, 00781 HELSINKI


Football Club International ry (Y-tunnus 1443481-1)
Verkkolaskuosoite 003714434811
Välittäjän tunnus 003708599126 (välittäjä Liaison Technologies)

Paperiset laskut:
Football Club International Turku ry, Ostolaskut, PL 55, 20811 TURKU

 


Henkilökunnan yhteystiedot

 

Stefan Håkans
FC Inter Turku Oy
Puheenjohtaja / President

stefan.hakans@alfonshakans.fi

Nikolas Håkans
FC Inter Turku Oy
Varapuheenjohtaja / Vice Chairman

+35840 189 8811
nikolas.hakans@alfonshakans.com

Lauri Kemppainen
Hallintopäällikkö / Club Administrator
Hallinto ja sopimusasiat, talousasiat

+35845 633 8785
 lauri.kemppainen@fcinter.fi

Olli Kangaslahti
Urheilu- ja kehitysjohtaja

+35840 060 2387
olli.kangaslahti@fcinter.fi

Jani Meriläinen
InterAction-päällikkö / Head of InterAction

+35845 677 6004
 jani.merilainen@fcinter.fi

Jimi Lehto
Myyntipäällikkö / Sales

+358400 601 195
jimi.lehto@fcinter.fi

Eero Lehtinen
Yhteisöllisyys / Community

+35840 168 2212
eero.lehtinen@fcinter.fi

Kaisa Kirvesmäki
Viestintä- ja markkinointivastaava
Media Officer

+35840 758 6023
kaisa.kirvesmaki@fcinter.fi

 

Kaisa Virusmäki
Ottelu- ja asiakaspalveluvastaava

+358400 339 974
kaisa.virusmaki@fcinter.fi

Jesse Happonen
Sisällöntuotanto / Content production

jesse.happonen@fcinter.fi

Andy Giler
Videotuotanto

andy.giler@fcinter.fi

Juniorijaosto / Youth Department

Pasi Hyvätti
Toiminnanjohtaja (osa-aikainen) / executive director (part time)
+35850 550 9363
pasi.hyvatti@fcinter.fi

Eveliina Hulkkonen
Junioritoiminnan palvelupäällikkö / Youth Service Manager
junioripuolen hallinto ja talousasiat

+35845 881 0681
eveliina.hulkkonen@fcinter.fi

Jani Mäenpää
Valmennuspäällikkö / Head of Coaching
+358400 412202
jani.maenpaa@fcinter.fi

Timo Paasolainen
Talenttivalmentaja / Talent coach
timo.paasolainen@fcinter.fi

Mika Hemmilä
Seurayhteisön valmennusosaamisen kehittäjä
mika.hemmila@fcinter.fi

Ville Määttä
Fysioterapeutti
+35844 049 3339
ville.maatta@fcinter.fi

Nina Forsten-Lindman
Seuran psykologi / Club psychologist
+35850 563 3017
nina.forsten-lindman@pargas.fi

Edustusjoukkue / First Team

Jarkko Wiss
Päävalmentaja / Head Coach

David Moore
Joukkueenjohtaja / First Team Administrator
david.moore@fcinter.fi

 

Juniorijaoston, FC Inter Turku ry:n, hallitus

Puheenjohtaja / Chairman
Julius Håkans
+35840 160 4654
julius.hakans@alfonshakans.com

Varapuheenjohtaja / Vice Chairman
Timo Furuholm

Jäsenet / Members
Severi Paajanen
Nikolas Håkans