Yhteystiedot

Yhteystiedot

Toimiston käynti- ja postiosoite:

Veritas Stadion (1. kerros)
Blomberginaukio 4
20720 Turku

S-posti: toimisto@fcinter.fi

Toimisto on toistaiseksi avoinna sopimuksen mukaan.

Osta otteluliput ja kausikortit Tiketistä

Osta fanituotteet verkkokaupasta

Veritas Stadionin yhteystiedot löytyvät täältä.

Laskutusosoitteet:

FC Inter Turku Oy (Y-tunnus 2215250-7)
Verkkolaskuosoite 003722152507
Välittäjän tunnus 003723327487 (välittäjä Apix Messaging Oy)

Sähköpostilaskut:
fcinterturku@skannaus.apix.fi

Paperiset laskut:
FC Inter Turku Oy, PL 1000, 00781 HELSINKI


Football Club International ry (Y-tunnus 1443481-1)
Verkkolaskuosoite 003714434811
Välittäjän tunnus 003708599126 (välittäjä Liaison Technologies)

Paperiset laskut:
Football Club International Turku ry, Ostolaskut, PL 55, 20811 TURKU

 


Henkilökunnan yhteystiedot

 

Stefan Håkans
Seuran puheenjohtaja / Club President

Email: stefan.hakans@alfonshakans.fi

Nikolas Håkans
Varapuheenjohtaja / Vice Chairman

Puh. 040 189 8811
Email: nikolas.hakans@alfonshakans.com

Lauri Kemppainen
Hallintopäällikkö / Club Administrator
Hallinto ja sopimusasiat, talousasiat, ottelutapahtumat

Puh. 045 633 8785
Email: lauri.kemppainen@fcinter.fi

Jani Meriläinen
Urheilutoimenjohtaja / Sports Director

Puh. 045 677 6004
Email: jani.merilainen@fcinter.fi

Jenna Dietrich
Viestintäkoordinaattori / Communications Coordinator
FC Inter Turku Oy:n myyntilaskut, lipunmyynti, fanituotteet

Puh. 0400 339 974
Email: jenna.dietrich@fcinter.fi

Jimi Lehto
Myynti / Sales

Puh. 0400 601195
Email: jimi.lehto@fcinter.fi

Eero Lehtinen
Yhteisöllisyys / Community

Puh. 040 168 2212
Email: eero.lehtinen@fcinter.fi

Jesse Happonen
Sisällöntuotanto / Content production

Email: jesse.happonen@fcinter.fi

Juniorijaosto / Youth Department

Pasi Hyvätti
Toiminnanjohtaja (osa-aikainen) / executive director (part time)
Puh. 050 550 9363
Email: pasi.hyvatti@fcinter.fi

Eveliina Hulkkonen
Junioritoiminnan palvelupäällikkö / Youth Service Manager
junioripuolen hallinto ja talousasiat

Puh. 045 881 0681
Email: eveliina.hulkkonen@fcinter.fi

Jani Mäenpää
Valmennuspäällikkö / Head of Coaching
Puh. 0400 412202
Email: jani.maenpaa@fcinter.fi

Nina Forsten-Lindman
Seuran psykologi / Club psychologist
Puh. 050 563 3017
Email: nina.forsten-lindman@pargas.fi

Edustusjoukkue / First Team

Miguel Grau
Päävalmentaja / Head Coach

David Moore
Joukkueenjohtaja / First Team Administrator
Puh. 050 353 3986
Email: david.moore@fcinter.fi

 

Juniorijaoston, FC Inter Turku ry:n, hallitus

Puheenjohtaja / Chairman
Stefan Håkans
Email: stefan.hakans@alfonshakans.fi

Varapuheenjohtaja / Vice Chairman
Joakim Håkans
Puh. 050 63304
Email: joakim.hakans@alfonshakans.fi

Jäsenet / Members
Janina Andersson
Nikolas Håkans