Yhteystiedot

Yhteystiedot

Toimiston käynti- ja postiosoite:

Veritas Stadion (4. kerros)
Blomberginaukio 4
20720 Turku

Puh. 02 279 2700
S-posti: toimisto@fcinter.fi

Toimiston aukioloajat:

  • maanantaisin suljettu
  • tiistaisin klo 13-17
  • ke-pe klo 9-12 ja 13-16

Veritas Stadionin yhteystiedot löytyvät täältä.

Laskutusosoitteet:

FC Inter Turku Oy (Y-tunnus 2215250-7)
Verkkolaskuosoite 003722152507
Välittäjän tunnus 003723327487 (välittäjä Apix Messaging Oy)

Sähköpostilaskut:
fcinterturku@skannaus.apix.fi

Paperiset laskut:
FC Inter Turku Oy, PL 1000, 00781 HELSINKI


Football Club International ry (Y-tunnus 1443481-1)
Verkkolaskuosoite 003714434811
Välittäjän tunnus 003708599126 (välittäjä Liaison Technologies)

Paperiset laskut:
Football Club International Turku ry, Ostolaskut, PL 55, 20811 TURKU

 


Henkilökunnan yhteystiedot

 

Stefan Håkans
Seuran puheenjohtaja / Club President
Email: stefan.hakans@alfonshakans.fi

Vesa Mäki
Tekninen johtaja / Technical Director
Puh. 040 591 8859
Email: vesa.maki@fcinter.fi

Lauri Kemppainen
Hallintopäällikkö / Club Administrator
Hallinto ja sopimusasiat, talousasiat, ottelutapahtumat

Puh. 045 633 8785
Email: lauri.kemppainen@fcinter.fi

Jenna Dietrich
Viestintäkoordinaattori / Communications Coordinator
FC Inter Turku Oy:n myyntilaskut, lipunmyynti, fanituotteet

Puh. 0400 339 974
Email: jenna.dietrich@fcinter.fi

Juniorijaosto / Youth Department

Kalle Parviainen
Valmennuspäällikkö / Head of Coaching
Puh. 040 762 2982
Email: kalle.parviainen@fcinter.fi

Jani Mäenpää
Valmennuspäällikkö, haaste- ja harrastejoukkueet / Head of Coaching, challenge and hobby teams
Puh. 0400 412202
Email: jani.maenpaa@fcinter.fi

Eveliina Hulkkonen
Junioritoiminnan palvelupäällikkö / Youth Service Manager
junioripuolen hallinto ja talousasiat

Puh. 045 881 0681
Email: eveliina.hulkkonen@fcinter.fi

Nina Forsten-Lindman
Seuran psykologi / Club psychologist
Puh. 050 563 3017
Email: nina.forsten-lindman@pargas.fi

Myynti ja viestintä / Sales and communications

Jyrki Hongisto
Myynti / Sales
Puh. 0400 158 384
Email: jyrki.hongisto@fcinter.fi

Heli Annala
Viestintä / Communications
Puh. 050 566 8763
Email: heli.annala@fcinter.fi

Kari Lehtinen
Tapahtumat
Events
Puh. 040 5747 990
Email: kari.lehtinen@fcinter.fi

Edustusjoukkue / First Team

José Riveiro
Päävalmentaja / Head Coach
Email: jose.riveiro@fcinter.fi

Jani Meriläinen
Joukkueenjohtaja / First Team Administrator
Puh. 045 6776 004
Email: jani.merilainen@fcinter.fi

 

Juniorijaoston, FC Inter Turku ry:n, hallitus

Puheenjohtaja/Chairman
Stefan Håkans
Email: stefan.hakans@alfonshakans.fi

Varapuheenjohtaja/Vice Chairman
Pasi Hyvätti
Puh. 050 5509363
Email: pasi.hyvatti@fcinter.fi

Jäsenet / Members
Janina Andersson
Nikolas Håkans