2006 syntyneet

FC INTER 2006


Vastuuvalmentaja: Doan Mirel, 050-3434985, doan.mirel(at)gmail.com

FC Inter 2006 mustat:

Valmentaja: Karim Mahmud, 044-2133419, karim.mahmudesmail(at)gmail.com
Valmentaja: Ismo Uusi-Uola, 0400-587189, ismouu(at)hotmail.com
Joukkueenjohtaja: Sami Asikainen, 040-5605343, fcinter06.turku(at)gmail.com
Joukkueenjohtaja: Nina Irmola, 040-8499612, nina.irmola(at)mastermark.fi
Huoltaja: Vitali Fomenko, vitali.fomenko(at)gmail.com
Varustevastaava: Elina Räty, kuovi78(at)hotmail.com
Rahastonhoitaja: Sonja Pietilä, sonja.pietila(at)hotmail.com

FC Inter 2006 sininen:

Valmentaja: Matti Raho, 050-3228101, matti.raho(at)raseko.fi
Valmentaja: Barham Ahmadi, basu(at)windowslive.com
Joukkueenjohtaja: Lotta Ylitalo, 050-3646461, lotta.ylitalo(at)luukku.com
Huoltaja: Rami Taipalus, r.taipalus(at)gmail.com
Huoltaja: Milla Rastas, milla.rastas(at)gmail.com
Varustevastaava: Karita Undrest, karita.undrest(at)icloud.com
Rahastonhoitaja: Sanna Riissanen, sriissanen(at)gmail.com

Joukkueiden tapahtumat löytyvät KALENTERISTA.

Facebook

Twitter


TERVETULOA
06 IKÄRYHMÄN INFOTILAISUUTEEN

FC Inter junioreiden toiminta-ajatus on tukea pelaajia kehittymään nuorten maajoukkueisiin, maamme pääsarjaan sekä ammattilaiseksi kansainvälisille kentille. Seurassa pidetään huolta sekä välitetään kaikista pelaajista ja jokainen harrastaa jalkapalloa omalla tasollaan.

FC Inter 06 ikäryhmän infotilaisuus järjestetään keskiviikkona 23.8.2017 klo 17.30- Veritas Stadionin Junior Loungessa, 2. kerroksessa, os. Hippoksentie 6, 20720 Turku.
Junioripäällikkö Kalle Parviainen kertoo seuran junioritoiminnasta. Paikalla on myös 06 ikäryhmän valmentajia sekä toimihenkilöitä.

Tilaisuus on avoin kaikille kiinnostuneille.

Tervetuloa!